Pati Gurme

Resepsiyon

Onlar emin ellerde, siz de rahat bir nefes alın

Pati Gurme

Resepsiyon

patilerini yiyecekler...

Pati'nin lobi bölümünde sizleri olabildiğince konforlu ve rahat karşılamaya özen gösterdik. Geniş ve ferah bu alanda hasta sahiplerini resepsiyon ve güler yüz ile bir resepsiyonist karşılamakta.
Oldukça şık mama reyonu ile minik dostlarımızı da unutmadık. İştahlarının kabaracağına emin olabilirsiniz. Reyon üzerinde premium mama markası olan ROYAL CANIN ve diğer spesifik ürünler yer almakta.
Bir diğer önemli hususta elbette pet aksesuarları. Bunun için de birden çok stand ile tercihiniz oldukça bol. En kaliteli markalar ve kendi alanında lider ürünler ile onlara gereken özeni gösterebilirsiniz.

Muayene 2

Muayene 1

Yüksek standartlar, hijyenik şartlar...

Muayene 2

Muayene 1

Sizi ve evcil hayvanınızı bekletmeyiz.

Facebook Pativet sayfasında bulunan "Şimdi Rezervasyon Yap" butonu ile veya www.pativet.com.tr adresindeki HEKİMLERE DANIŞIN bölümünden mail ile randevu talebinde bulunabiliriniz. Böylelikle minik dostlarınızın sağlık işlemleri sizi hiç bekletmeden ve sistemli bir şekilde yapılır. 

THE LAB

Tam Donanımlı Laboratuvar

TÜM ANALİZ VE TETKİTLER

Güvenilir Ve Hızlı Sonuçlar

İLERİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ

Digital Röntgen Teknolojisi

ALT BÖLÜMDE LABORATUVAR CİHAZLARINA AİT DETAYLI BİLGİLER YER ALMAKTADIR.
MINDRAY BC-5000 KAN SAYIM CİHAZI

Özellikler;

  • 13 tanımlı + 20 tanımlanabilir hayvan seçeneği
  • Lazer saçılımı + Kimyasal boya + Akış sitometrisi teknolojisi
  • Üç açılı lazer saçılımı ile yüksek eozinofil içeren hücrelerde yüksek performans
  • Bazofil için bağımsız kanal ve optik yöntem
  • 10,4 inç TFT dokunmatik ekran
  • Saatte 60 test
  • Düşük reaktif sarfiyatı (Lyse l,Lyse II, Dilüent)
FUJI DRI-CHEM NX500İ OTOMATİK KLİNİK BİYOKİMYA ANALİZ CİHAZI

Fujifilm'in FUJI DRI-CHEM NX500i cihazı çoklu klinik biyokimya testleri yapabilen bir biyokimya analiz cihazıdır. Kendi içerisinde otomatik pipetleme sistemi mevcuttur, slaytlardaki reaktiflerin hazırlanmasında; kalibrasyona veya suya ihtiyaç duymaz ve bakımı kolaydır. Yeni FUJI DRI-CHEM NX500i ile üç kolay adımda sonuçları elde edebilirsiniz. Hızlı, kolay kullanımı ve küçük tasarımı ile “gerçek zamanlı ve sınırsız” klinik biyokimya uygulamalarını mümkün kılar.

ABAXIS VS2 Vetscan

VetScan VS2’yi çalışmalarınıza dahil edin ve yararlarını anında deneyimleyin.
Yaklaşık on iki dakika içinde referans kalitesinde laboratuvar sonuçları elde edin – verimliliği maksimuma çıkartın ve müşteri memnuniyetini artırın.
Hayvan sahipleri yerinde çözümlerinizden ve anında aldığınız güvenilir klinik kararlardan memnuniyet duyarlar – acil durumlarda ve haftasonlarında bile.

Erba-Mannheim URO  FUJİ FCR-Prima T2 MINDRAY DP-50 Vet

Erba-Mannheim URO 

The Uro-dipcheck® 400e system offers quick, precise and objective measurement of urine parameters required by clinical laboratories. The Uro-dipcheck® 400e is easy to operate with the touch screen and user friendly Diagnostic strips, which are useful for Uro-dip® 10e strip customized for use on the All parameters, which are possible to measured are listed in the chart. The Uro-dip® 10e strips are provided with a special compensation pad to ensure highly accurate readings sample after sample. Uro-dipcheck® 400e takes into account the individual colour The special compensation pad on the Urodip®

FUJİ FCR-Prima T2

Bu kompakt masaüstü okuyucunun CR konusunda sıkça karşılaşılan yanılgıyı ortadan kaldıran olağanüstü yüksek hızda bir işleme kapasitesi mevcuttur.

 

MINDRAY DP-50 Vet

Sıradışı ergonomik tasarım

  • Şık, modern, kompakt tasarım
  • Şarj edilebilir bataryalar ile geliştirilmiş hareketlilik
  • Daha iyi görüntüleme için ekran hareket fonksiyonuna sahip yüksek çözünürlüklü 15”LCD ekran

AMELİYATHANE

Operasyonel müdahaleler için son teknoloji ekipman

AMELİYATHANE

Özel, bakteri barındırmayan ortam koşulları

ALT BÖLÜMDE AMELİYATHANE EKİPMAN VE CİHAZLARINA AİT DETAYLI BİLGİ YER ALMAKTADIR.
Vetario - Intensive Care   Heine EN-100   

Vetario - Intensive Care  

· Oksijen uyumluluğu: M serisinde oksijen konnektörü bulunmaktadır ve iyileşmeye yardımcı olması için yüksek oksijen konsantrasyonu ile güvenli bir şekilde çalıştırılabilir.
· Nebulizatör pompasına bağlı olan ilaç haznesi sayesinde hastaya ilaç uygulanabilir.
· Yoğun bakım ünitesinin iç kısmını güvenli bir şekilde aydınlatan, açıp kapanabilen kabin içi ışık ile hasta gözlemi kolay bir şekilde yapılabilir.
· Kontrol sistemi ile, kullanıcı tarafından belirlenmiş limitlerin dışında kalan ısı değişikliklerinde cihaz işitsel ve görsel uyarı verir. Güç kesintisi olması durumunda yine alarm devreye girer, elektrik geri geldiğinde, güç kesintisi esnasında kontrolün kaybedilmiş olduğu uyarısı verir.
· Dijital ekran ünite içerisindeki sıcaklığın yanı sıra nem seviyesini de gösterir. Opsiyonel EX Nem Pompası ile gerek olması halinde tam otomatik nem kontrolü sağlanabilir.
Nebülizatör ampulü ve bağlantı boruları standart olarak cihazla birlikte gelmektedir.

Heine EN-100   

Performance you can depend on. The EN100 Wall Transformer is a modern attractive product that ensures proper storage of the instruments. Suitable for all HEINE 3.5 V instruments. The EN100 provides a constant 3.5 V output voltage independent of mains voltage fluctuations. Economical in use, always the right amount of light and environmentally-friendly. No batteries necessary. Magnetic On / Off mechanism. No moving parts that can wear out or be damaged. Durable and maintenance-free. Once selected, the brightness remains the same. Soft start avoids current surge during the switch-on phase. Protects bulbs in the critical switch-on phase and prolongs bulb life. Economical in use. Advanced, ergonomic handle design. Continuous brightness control on the handle. Quality spiral cords with a comfortable working radius of up to 3 m. Instrument locks as standard equipment prevent unauthorised removal. Flexible extension option. The Basic unit or the Single unit are freely expandable with the Extension Unit or with additional components. How to select your personal Diagnostic Centre: Order the EN100 Wall Transformer and the Extension Unit or additional system components such as the AllSpec Tip-dispenser or GAMMA XXL LF-W Sphygmomanometer. Select the instruments of your choice (3.5 V version) individually from the HEINE range.

DT-400P Meditom

Çok amaçlı koter cihazı MEDITOM DT-400P/300P modern MEDITOM DT-400P/300P tüm eski ayarlarını hatırlar. ameliyathanelerde ve cerrahi merkezlerde kullanım içindir. Cihazı açtığınızda, sistem güvenliği kontrolü yapar, ve Tüm cerrahi ihtiyaçlarınızı güvenli, esnek, doğru ve rahat bir biçimde otomatik olarak en son aktif ayarları açar. karşılamak için hem monopolar hemde bipolar fonksiyonları ön plana çıkarılmıştır. Sesli Üç Ton Sinyal MEDITOM DT-400P/300Pnin kesme, koagülasyon ve D.R.M Bipolar koagülasyon için farklı sesli sinyalleri vardır.

AEONMED - aeon7500A

Doğru zamanda doğru yerde ve tabiî ki AEONMED 7500A ile yapacağınız uzun süreli operasyonlarda en büyük yardımcınız.

·mikroprosesör ve servo kontrol sayesinde %100 emniyet

·10.4inç TFT monitör

·ventilasyon volume - basınç manuel

·tidal volume 0,50-1500ml

·solunum 4-100

·I:E 1:0,5-1.8

·yüksek basınç 21-80cmH2O

·düşük basınç 0-20cmH2O

·tidal volume ,,minute volume ,solunum sayısı ,peak ve plato basıncı ,O2 konsatrasyonu ,P-T,F-T,V-T gibi değerleri grafik ve numerik olarak ekrandan izleyebilme.

ART - Ultrasonic Scaler Micromotor

The ART-M1 consists of two parts: The main electronic system and the scaling hand piece. The main electronic system utilizes two closed loops. One loop provides automatic tuning to match the resonance of the insert. The other loop will control the tip stroke based on various working conditions

Yoğun bakım odası öncelikli hastaların ve özel ilgiye ihtiyaç duyan minik dostların, tedavilerini özenle görebileceği bölümdür.
Genel bakım ile adlandırılan bu bölüm aynı zamanda kuaför ve banyo odasıdır. Petiniz için herşeyi düşündük.
Gözünüz arkada kalmayacak. Sıcak ve hijyenik pet odacıklarında tedavilerine devam ettiğimiz minik dostların keyifleri yerinde.